TimeCamp pozwala użytkownikom na aktywację funkcji „Czasu prywatnego”. Działając w tym trybie aplikacja nie zbiera szczegółowych informacji nt. użycia komputera, a wszystkie działania użytkownika raportowane są jako „Czas prywatny”.

Aby aktywować tę funkcję oraz ustalić dzienny limit do wykorzystania przez pracowników, zaloguj się na konto z uprawnieniami administratora oraz wejdź w Ustawienia (1).

Następnie wybierz kategorię Dodatki (2) i wejdź w Ustawienia (3) Czasu na Komputerze.

Na podstronie Czasu Prywatnego znajduje się pozycja „Pozwalaj użytkownikom na czas prywatny każdego dnia przez”. W tym miejscu, z listy rozwijanej, można ustalić dzienny limit czasu prywatnego dla użytkowników.

Po zapisaniu ustawień i ich synchronizacji z aplikacją użytkownicy będą mogli aktywować moduł, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji pomiarowej. Użytkownik w każdej chwili może przerwać tryb czasu prywatnego i wykorzystać pozostały limit później. Po wykorzystaniu dziennego limitu aplikacja automatycznie przechodzi do normalnego trybu pomiaru danych.

CzasPrywatny6

Po przejściu w tryb czasu prywatnego ikona aplikacji zmieni kolor na szary. Co kilka minut użytkownikowi wyświetlane są przypomnienia o tym, że działa w trybie prywatnym i o pozostałym limicie do wykorzystania w danym dniu.

Czasprywatny5


Czy artykuł był pomocny?

1 Star2 Stars (+1 rating, 1 votes)
Loading...