Arkusze czasu pracy

TimeCamp daje ci proste narzędzie do ewidencjonowania czasu. Jeśli najbardziej ufasz samemu sobie, wybierz ręczną formę wprowadzania danych po zakończeniu każdego zadania.

tt02

Twój czas pracy w formie kalendarza

Jesteś wzrokowcem? Dzięki graficznej formie arkusza czasu pracy lepiej ocenisz, który projekt wymagał największych nakładów czasu. Wystarczy, że określisz obszar czasu, w którym pracowałaś nad danym zadaniem.

tt01

Mierzenie czasu pracy na podstawie aktywności komputera

Jeżeli masz problem z zapamiętaniem swoich działań w ciągu dnia, TimeCamp przyjdzie Ci z pomocą. Na podstawie zanotowanych aktywności podczas pracy na komputerze w prosty sposób uzupełnisz protokół, przypisując pozycje do odpowiednich projektów.

tt03

Automatyczne rozliczanie czasu

Dzięki funkcji automatcznego mierzenia czasu nie musisz już pamiętać o wypełnianiu arkusza czasu pracy. Zdefiniuj słowa kluczowe dla projektów i zadań, a TimeCamp zliczy czas pracy nad nimi za ciebie.

tt04

Generowanie raportów z czasu pracy

Potrzebujesz zestawienia tego, jak wykorzystuje się czas w twojej firmie? Nic prostszego! Wybierz interesujące cię dane i wygeneruj raport dopasowany do twoich bieżących potrzeb.

tt08

Szczegółowy opis działań w zadaniach

Pokazanie klientowi szczegółowego raportu z działań przy projekcie nie stanowi teraz żadnego problemu. Wystarczy, że do zarejestrowanego czasu dodasz precyzyjny opis podejmownaych czynności.

tt061

Odwzorowanie dowolnej struktury klientów, projektów i zadań

W TimeCamp możesz nieustannie dodawać projekty i przypisywać kolejne kategorie zadań. Ma to szczególne znaczenie w przypadku projektów długoterminowych. Wszystkie zadania z nimi związane znajdują się w odpowiednim miejscu i łatwiej nimi zarządzać.

tt071

Rozliczanie czasu za pomocą aplikacji desktopowej

Wprowadzanie czasu pracy może być jeszcze szybsze i prostsze. Dzięki aplikacji desktopowej nie musisz za każdym razem włączać strony. Wystarczą maksymalnie trzy kliknięcia, aby zacząć mierzyć czas dla danego zadania.

tt06

Wykrywanie przerw na komputerze

Narzędzie nie tylko monitoruje czas pracy, ale rejestruje również momenty, w których odchodzisz od komputera lub przestajesz być aktywny. Dzięki temu zyskujesz lepszy obraz wykorzystania czasu spędzonego w biurze.

tt09

Budżetowanie godzin w projektach

Budżetowanie pozwala oszacować ile czasu zajmie realizacja poszeczgólnych projektów i tym samym umożliwia zaplanowanie wykorzystania zasobów ludzkich. W przyszłości pozwoli z kolei lepiej estymować czas potrzebny na wykonanie określonego typu zadań.

tt081

Integracja z popularnymi narzędziami do zarządzania zadaniami

Już teraz TimeCamp mierzy czas pracy na zadaniach w twoich ulubionych aplikacjach do zarządzania projektami i zadaniami. Korzystasz z Trello, Basecampa, Podio, Pivotal Trackera, Wunderlista, Jiry? Wystarczy, że uruchomisz integrację, a będziesz wiedział ile czasu spędzasz na określonych w nich zadaniach.

tt07