Nowa aplikacja desktopowa

TimeCamp nigdy nie spoczywa na laurach. Stale wsłuchujemy się w opinie i problemy naszych użytkowników, aby móc zapewnić jak najlepszą jakość naszego oprogramowania. Tym samym, zależy nam na tym, aby przyczynić się do wydajności pracy osób, które na codzień używają TimeCamp’a w swojej pracy.

Jedną z funkcji programu jest możliwość śledzenia czasu pracy za pomocą aplikacji desktopowej. Użytkownicy cenią ją sobie za wygodę w użyciu a także za to, że w prosty sposób automatyzuje ona pracę.

W listopadzie 2018 roku wypuściliśmy zupełnie nową wersję naszej aplikacji desktopowej, która zawiera pełny zestaw funkcji dostępnych w aplikacji internetowej.

Wcześniej, nasza aplikacja desktopowa była drobnym dodatkiem umożliwiającym śledzenie czasu pracy czy innych czynności. Teraz, dzięki opiniom pozyskanym od naszych Klientów, zdecydowaliśmy się wypuścić aplikację desktopową, która zawiera wszystkie funkcje dostępne z poziomu aplikacji webowej, dostępnej na www.timecamp.pl.

Aplikacja desktopowa TimeCamp działając w tle gromadzi informacje o Twojej aktywności jednocześnie mierząc czas efektywnie spędzony na zadaniach i projektach.

Co nowego?

Jeśli zarejestrowałeś konto próbne po 19 listopada 2018 roku, automatycznie będziesz mógł pobrać nową wersję aplikacji desktopowej z rozwijanego menu w prawym górnym rogu ekranu.

Interfejs aplikacji pozwala na zrobienie wszystkiego, co możliwe jest do wykonania za pomocą aplikacji internetowej. Możesz zmienić rozmiar aplikacji i dostosować ją do swoich potrzeb, tak jak każde inne oprogramowanie. Nasza aplikacja zawiera również dodatkowe funkcje:

  • śledzenie czynności wykonywanych na komputerze
  • automatyczne wykrywanie zmiany zadań
  • możliwość zmiany rozmiaru timera
  • auto start
  • TimeCamp posiada trzy rodzaje skrótów: Show, Start the timerStop the timer.
    Spójrz na poniższą tabelę, aby zobaczyć, które kombinacje możesz zastosować w twoim ulubionym systemie operacyjnym.
    Skróty te możesz zawsze zobaczyć klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji na pulpicie, dostępną na pasku zadań systemu, w pobliżu zegara.

Zajrzyj do naszej bazy wiedzy, aby dowiedzieć się więcej na temat aplikacji desktopowej i dokładnego procesu instalacji.

Zmieniamy się dla Was!

Jesteśmy świadomi zmieniających się potrzeb i wymagań użytkowników. Właśnie dlatego jesteśmy otwarci na opinie i informacje zwrotne, które starannie analizujemy. Pozwala nam to ulepszyć oprogramowanie, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, a także szybko zidentyfikować i rozwiązać wszelkie problemy i trudności.

To Wy – użytkownicy – jesteście naszą motywacją, a dzięki Waszemu wsparciu i zaufaniu możemy zmieniać się na lepsze. Cieszymy się, że korzystacie z TimeCamp’a!