Najlepszy program do ewidencji czasu pracy z Polski


Czy ewidencja czasu pracy dostarczy wartościowej informacji?

Ewidencja czasu pracy w formie papierowej może być uciążliwa i czasochłonna i nie rozwiązuje problemu faktycznej kontroli obecności, spóznień i nadgodzin. Takie problemy nie wystepują w sprawnie działającej aplikacji. Aplikacja TimeCamp obiektywnie zaraportuje faktyczny czas pracy, dzięki czemu ewidencja czasu pracy opiera się o realne dane.

Wypróbuj za darmo

Zaufali nam

Ewidencja czasu pracy - raport obecności

Raporty aplikacji TimeCamp są niewątpliwie jedną z jej mocnych stron. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj raport Attendance, który może zastąpić listę obecności oraz stać się pełnoprawnym programem do ewidencji czasu pracy w firmie.

Raport ten pozwala na zarządanie urlopami, nieobecnościami oraz zwolnieniami lekarskimi. Każdy pracownik ma dostęp do swojego raportu, dzięki czemu może weryfikować ilość dostępnych dni wolnych.

Sprawdź również: System rejestracji czasu pracy

Raport obecności, z czym to się je?

Raport Obecności umożliwia ewidencję czasu pracy dla dowolnego przedziału czasowego, dla wybranego pracownika lub całego działu. Raport czytelnie przedstawia uśrednione wyniki czasu pracy pracownika za wybrany okres. Godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy pozwalają w prosty sposób zweryfikować czy pracownik spóznia się do pracy lub ma nadgodziny. Dla każdego dnia roboczego pracownik lub przełożony może zaraportować dowolny typ dnia, m.in. urlop wypoczynkowy, rodzicielski, chorobowy, delegacje. W podsumowaniu raportu widzimy ile dni urlopu wykorzystał pracownik w danym miesiącu oraz ile pozostało mu do wykorzystania. Jak widać, program umożliwia prostą ewidencję czasu pracy.

Polecamy: 10 aplikacji do śledzenia czasu pracy na komputerach MAC

Załóż konto

„Praca z aplikcją TimeCamp jest bardzo łatwa. Po prostu wybieram zadanie i klikam na timer. Dzięki temu nie muszę pamiętać ile czasu spędziłam nad zadaniem. Aplikcja zlicza cały spędzony czas. Mogę nawet dodać czas ręcznie. Bardzo polecam to narzędzie dla osób szukających taniego rozwiązania problemu zliczania czasu w zadaniach i projektach.”

– Bharti P.

Ewidencja czasu pracy w programie TimeCamp - podsumowanie

Automatyczny pomiar godzin włączenia i wyłączenia komputera

System bez ingerencji pracownika zaraportuje godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy

Zarządzanie urlopami i czasem pracy

W jednym miejscu można uzyskać wgląd w czas pracy oraz zaplanować przyszłe dni wolne

Pełna automatyzacja

Czas uzyskany w raporcie zlicza się automatycznie po włączeniu komputera, zapomnij o raportach papierowych

Wyeksportowanie danych

Istnieje możliwość wygenerowania pliku excel

Załóż konto

Nagrody