Mierzenie czasu zadań – 5 sposobów na raportowanie czasu pracy


Czy istnieje skuteczne rozwiązanie kwestii mierzenia czasu pracy?

Ewidencja czasu pracy jest niezbędna czynnością przy zarządzaniu agencją reklamową, software housem lub biurem rachunkowym. Pozwala na dokładne rozliczanie się z klientem, kontrolę rentowności i tworzenie dokładnych wycen usług na podstawie danych historycznych. Częstą praktyką jest ręczne raportowanie czasu, jest ono jednak niedokłądne. Aplikacja TimeCamp pozwala na dokładne mierzenie czasu zadań, dzięki 5 metodom raportowania aktywności.

Wypróbuj za darmo

Zaufali nam

Różne sposoby na mierzenie czasu pracy

Raportowanie czasu pracy w aplikacji TimeCamp może się odbywać na pięć różnych sposobów. Pierwszym sposobem jest zainstalowanie aplikacji desktopowej. Stoper TimeCamp będzie dostępny zawsze na pulpicie komputera, dzięki czemu możemy mierzyć czas bez opuszczania aplikacji w których wykonujemy pracę.

Drugim narzędziem do mierzenia czasu zadań jest stoper w przeglądarce. Po zalogowaniu się na stronie aplikacji TimeCamp możemy mierzyć czas stoperem dostępnym online.

Timesheet dostępny w przeglądarce pozwala również ręcznie uzupełniać czas pracy na koniec dnia lub tygodnia, analogicznie do papierowych, tradycyjnych metod mierzenia czasu zadań.

Sprawdź również: System rejestracji czasu pracy

...i dwa ostatnie

Aplikacja mobilna do mierzenia czasu zadań na Android i iOS to świetne rozwiązanie dla osób pracujących w terenie. Przejrzysty interfejs oraz prostota wykonania dla pewniejszego zliczania czasu pracy pracowników mobilnych. Zasada działania jest taka sama: po uruchomieniu stopera możemy mierzyć czas bezpośrednio z telefonu.

Ostatnim sposobem jest plugin TimeCamp do Google Chrome, umożliwiający mierzenie czasu w wielu aplikacjach biznesowych, m.in. Asana, Trello, Jira, Podio, HeySpace.

Załóż konto

„Prosty ale kompletny interfejs, działający zarówno na Windowsie i Androidzie”

– Roberto L.

Wiele sposobów - jeden program

TimeCamp to uniwersalne narzędzie do mierzenia czasu zadań, umożliwiające dopasowanie się do każdego typu pracy. Dla przypomnienia i podsumowania:

Aplikacja desktopowa

Mierzenie czasu pracy bezpośrednio z pulpitu

Stoper w przeglądarce

Mierzenie czasu pracy online

Ręczne uzupełnianie timesheetów

Tradycyjny timesheet online

Aplikacja mobilna

Jeden klik i można mierzyć czas na urządzeniu mobilnym

Wtyczka do aplikacji do zarządzania projektami

Mierzenie czasu zadań w Trello, Asanie, Jira, HeySpace

Załóż konto

Nagrody