Elektroniczna ewidencja czasu pracy z supportem w Polsce


Innowacyjny program do automatycznej ewidencji czasu pracy!

TimeCamp to program przeznaczony do automatycznej ewidencji czasu pracy. Uzyskaj przejrzystość i usprawnij przepływ informacji w Twojej firmie za pomocą łatwego w użyciu narzędzia do zarządzania projektami.

Wypróbuj za darmo

Zaufali nam

Ewidencja czasu pracy jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

TimeCamp to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich. To doskonały program dla małych i dużych firm, dla zespołów i osób indywidualnych.

TimeCamp działa w tle, po cichu rejestrując czas pracy. Dzięki naszemu narzędziu, Ty i twój zespół wreszcie możecie skupić się na pracy i na tym, co najważniejsze.

Nieważne gdzie i jak pracujesz! TimeCamp jest łatwo dostępny w każdym miejscu. Schowaj go do kieszeni na smartfonie, włóż do torby na laptopie. Nasze aplikacje mobilne, dekstopowe i webowa sprzyjają pracy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

[ Dowiedz się więcej! ]

Ewidencja czasu pracy – połącz przyjemne z pożytecznym!

Zapomnij o ręcznym wypełnianiu raportów i uzupełnianiu listy obecności. TimeCamp zrobi to za Ciebie! Precyzyjne raporty ułatwią zarządzanie zasobami.

Analizuj i wyciągaj wnioski – TimeCamp pomoże Ci zwiększyć rentowność, prawidłowo lokować budżet i pozbyć się niepotrzebnych wydatków. A Ty i Twój zespół nauczycie się zarządzać czasem i pracą.

Wszystko to bez naruszania prywatności Twoich pracowników.

[ Zobacz wszystkie funkcje TimeCampa! ]

Załóż konto

„TimeCamp to przejrzyste i potężne narzędzie. Interfejs użytkownika jest prosty, w przeciwieństwie do większości programów, których cukierkowy wygląd ma na celu przyciągnięcie użytkownika. TimeCamp potraktował mierzenie czasu pracy poważnie. Widać, że włożono w niego dużo pracy. Nawet przy najwyższych kosztach subskrypcji, cena jest bardzo niska przy wszystkich dostępnych w TimeCampie funkcjach.”

– Miguel G.

Dlaczego TimeCamp to najlepszy program do automatycznej ewidencji czasu pracy?

Automatyczne śledzenie czasu pracy

TimeCamp automatycznie ewidencjonuje czas pracy bez ingerowania w aktywności pracowników.

Zarządzanie projektami

Twórz własne projekty i zadania. Kontroluj budżet i stopień realizacji zadań na każdym etapie prac. Korzystaj z raportów umieszczonych w kalendarzu.

Monitorowanie produktywności

Aplikacja umożliwia monitorowanie komputera pracownika i aktywności na komputerze. System mierzy czas pracy, wykorzystania aplikacji i Internetu.

Integracje

TimeCamp pozwala na szybką i bezproblemową integrację z innymi narzędziami. Aby Twoja praca była przyjemniejsza i efektywna.

Stałe wsparcie obsługi technicznej

Pojawił się problem? Zajmiemy się tym! Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy! Nasza drużyna służy wsparciem i pomocą 24 h/7.

Załóż konto!

Nagrody